Baner
Baner
Baner
Baner

Tabela - Seniorzy

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • SZTURM Junikowo Poznań
  • 22
  • 15
  • 50
  • 0
    2.
  • team_logo
  • POGOŃ Książ Wlkp.
  • 22
  • 15
  • 49
  • 0
    3.
  • team_logo
  • KS Gminy Brodnica Manieczki
  • 22
  • 13
  • 40
  • 0
    4.
  • team_logo
  • WARTA Pyzdry
  • 22
  • 10
  • 35
  • 0
    5.
  • team_logo
  • WKS Owieczki
  • 22
  • 10
  • 35
  • 0
    6.
  • team_logo
  • KS Fałkowo
  • 22
  • 10
  • 33
  • 0
    7.
  • team_logo
  • ORLIK Miłosław
  • 22
  • 0
    7
  • 27
  • 0
    8.
  • team_logo
  • LUBOŃSKI 1943 Luboń
  • 22
  • 0
    5
  • 23
  • 0
    9.
  • team_logo
  • PIAST Łubowo Formaton
  • 22
  • 0
    5
  • 22
  • 10.
  • team_logo
  • MARATOŃCZYK Brzeźno
  • 22
  • 0
    5
  • 20
  • 11.
  • team_logo
  • LAS Puszczykowo
  • 22
  • 0
    4
  • 18
  • 12.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 22
  • 0
    4
  • 15

Ostatni mecz

26.06.2022 r. (nd) godz. 16:00
Puszczykowo, ul. Kościelna 3
Klasa A "PROTON" Grupa 4
24 kolejka

Tabela - 2004

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • POLONIA 1912 Leszno
  • 14
  • 0
    9
  • 30
  • 0
    2.
  • team_logo
  • WARTA Poznań SA
  • 14
  • 10
  • 30
  • 0
    3.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 14
  • 0
    7
  • 24
  • 0
    4.
  • team_logo
  • RAWIA Rawicz
  • 14
  • 0
    6
  • 20
  • 0
    5.
  • team_logo
  • UNIA Swarzędz
  • 14
  • 0
    6
  • 20
  • 0
    6.
  • team_logo
  • POLONIA Środa Wlkp.
  • 14
  • 0
    5
  • 19
  • 0
    7.
  • team_logo
  • GKS Dopiewo
  • 14
  • 0
    4
  • 14
  • 0
    8.
  • team_logo
  • ORŁY Komorniki
  • 14
  • 0
    1
  • 0
    3

Ostatni mecz

22.06.2022 r. (śr) godz. 20:15
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
I liga wojewódzka A1 Junior "PROTON" Grupa 2 (RW)
14 kolejka

Tabela - 2005

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • MIESZKO Gniezno
  • 10
  • 0
    9
  • 28
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 10
  • 0
    7
  • 23
  • 0
    3.
  • team_logo
  • SUCHARY Suchy Las
  • 10
  • 0
    6
  • 19
  • 0
    4.
  • team_logo
  • VICTORIA Wysogotowo
  • 10
  • 0
    2
  • 0
    7
  • 0
    5.
  • team_logo
  • UNIA Swarzędz II
  • 10
  • 0
    2
  • 0
    7
  • 0
    6.
  • team_logo
  • OTPS Winogrady Poznań
  • 10
  • 0
    0
  • 0
    2

Ostatni mecz

19.06.2022 r. (nd) godz. 14:00
Gniezno, ul. Strumykowa 8
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
10 kolejka

Tabela - 2006

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • UKS AP REISSA Poznań
  • 14
  • 0
    9
  • 30
  • 0
    2.
  • team_logo
  • BŁĘKITNI Wronki
  • 14
  • 0
    7
  • 26
  • 0
    3.
  • team_logo
  • AP REISSA Poznań
  • 14
  • 0
    5
  • 19
  • 0
    4.
  • team_logo
  • AKF Poznań
  • 14
  • 0
    5
  • 18
  • 0
    5.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 14
  • 0
    5
  • 16
  • 0
    6.
  • team_logo
  • POLONIA Środa Wlkp.
  • 14
  • 0
    5
  • 16
  • 0
    7.
  • team_logo
  • POZNAŃSKA 13 Poznań
  • 14
  • 0
    5
  • 16
  • 0
    8.
  • team_logo
  • MKS KANIA Gostyń
  • 14
  • 0
    3
  • 15

Ostatni mecz

25.06.2022 r. (sb) godz. 10:00
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1 (RW)
14 kolejka

Tabela - 2007

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • MIESZKO Gniezno
  • 12
  • 11
  • 33
  • 0
    2.
  • team_logo
  • WARTA Śrem
  • 12
  • 0
    9
  • 27
  • 0
    3.
  • team_logo
  • VICTORIA Września
  • 12
  • 0
    9
  • 27
  • 0
    4.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 12
  • 0
    4
  • 14
  • 0
    5.
  • team_logo
  • TALENT Ponzań
  • 12
  • 0
    3
  • 12
  • 0
    6.
  • team_logo
  • CLESCEVIA Kleszczewo
  • 12
  • 0
    1
  • 0
    6
  • 0
    7.
  • team_logo
  • LOTNIK-1997 Poznań
  • 12
  • 0
    0
  • 0
    2

Ostatni mecz

23.06.2022 r. (czw) godz. 20:00
Śrem, ul. Poznańska 15
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
14 kolejka

Tabela - 2008

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • UKS SOKÓŁ Duszniki
  • 0
    8
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    2.
  • team_logo
  • PATRIA Buk
  • 0
    8
  • 0
    6
  • 19
  • 0
    3.
  • team_logo
  • AS ORLIK Kaźmierz
  • 0
    8
  • 0
    3
  • 0
    9
  • 0
    4.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 0
    8
  • 0
    3
  • 0
    9
  • 0
    5.
  • team_logo
  • LIPNO Stęszew
  • 0
    8
  • 0
    0
  • 0
    0

Ostatni mecz

11.06.2022 r. (sb) godz. 10:00
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
9. kolejka

Tabela - 2009

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • PIAST Kobylnica
  • 14
  • 11
  • 34
  • 0
    2.
  • team_logo
  • VICTORIA Września I
  • 14
  • 0
    8
  • 28
  • 0
    3.
  • team_logo
  • BŁĘKITNI Psary Polskie II
  • 14
  • 0
    7
  • 24
  • 0
    4.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań I
  • 14
  • 0
    6
  • 21
  • 0
    5.
  • team_logo
  • LIDER Swarzędz
  • 14
  • 0
    6
  • 20
  • 0
    6.
  • team_logo
  • MKS Trzemeszno I
  • 14
  • 0
    4
  • 14
  • 0
    7.
  • team_logo
  • MEBLORZ Swarzędz
  • 14
  • 0
    3
  • 10
  • 0
    8.
  • team_logo
  • KKS JURAND Koziegłowy
  • 14
  • 0
    2
  • 0
    8

Ostatni mecz

24.06.2022 r. (pt) godz. 18:00
Owińska, ul. Poprzeczna 12
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
14 kolejka

Tabela - 2009 II

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • ROKITA Rokietnica
  • 10
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań II
  • 10
  • 0
    7
  • 21
  • 0
    3.
  • team_logo
  • GROM Plewiska Camperspol
  • 10
  • 0
    6
  • 19
  • 0
    4.
  • team_logo
  • GKS Dopiewo
  • 10
  • 0
    5
  • 15
  • 0
    5.
  • team_logo
  • ORLIK POZNAŃ II
  • 10
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    6.
  • team_logo
  • Orkan Konarzewo
  • 10
  • 0
    0
  • 0
    0

Ostatni mecz

19.06.2022 r. (nd) godz. 14:30
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Poznań: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
10 kolejka

Tabela - 2010

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • POLONIA Środa Wlkp. II
  • 14
  • 11
  • 35
  • 0
    2.
  • team_logo
  • MIESZKO Gniezno II
  • 14
  • 11
  • 33
  • 0
    3.
  • team_logo
  • HURAGAN Pobiedziska
  • 14
  • 0
    6
  • 21
  • 0
    4.
  • team_logo
  • LIDER Swarzędz
  • 14
  • 0
    7
  • 21
  • 0
    5.
  • team_logo
  • LPFA Poznań Rogoźno
  • 14
  • 0
    6
  • 20
  • 0
    6.
  • team_logo
  • AKF Poznań
  • 14
  • 0
    5
  • 15
  • 0
    7.
  • team_logo
  • TALENT Ponzań
  • 14
  • 0
    3
  • 10
  • 0
    8.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK Poznań
  • 14
  • 0
    3
  • 0
    9

Ostatni mecz

26.06.2022 r. (nd) godz. 16:00
Poznań, ul. Gdańska 1, MOS
Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
14 kolejka

Ostatni mecz

Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW)
10 kolejka

Ostatni mecz

18.06.2022 r. (sb) godz. 00:00
Tarnowo Podgórne, ul. 23 Października 34
E2 Orlik Grupa 26 (RW)
6 kolejka

Ostatni mecz

19.06.2022 r. (nd) godz. 00:00
Poznań, Armii Poznań 15, Boisko SP13
F1 Żak Grupa 29 (RW)
6 kolejka

Ostatni mecz

18.06.2022 r. (sb) godz. 09:00
Poznań, os. Rusa 56, Stadion OLIMP
F2 Żak Grupa 8 (RW)
6 kolejka

Ostatni mecz

25.06.2022 r. (sb) godz. 10:00
Poznań, os. B. Śmiałego 107
G1 Skrzat Grupa 16 (RW)
6. kolejka
Baner
Baner
Baner
Baner
sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner