Drużyna Drużyna

2018


 • Drużyna
 • Komunikaty
Drużyna Drużyna

2018


 • Drużyna
 • Komunikaty

Komunikaty

 •  
 • 12.02.2024

  Informujemy, że zgodnie z planem zajęć, w tym tygodniu nie trenujemy. Pierwsza połowa ferii jest wolna. Te zajęcia odrobimy w jeden z kolejnych weekendów. W przyszłym tygodniu trenujemy już normalnie. Jeśli pogoda pozwoli, z początkiem marca wrócimy na boisko Młodzieżowego Ośrodka Sportowego.

  Już po raz kolejny prosimy kibiców naszego klubu o przekazanie części należnego podatku, na rzecz KS Koziołek Poznań. Ponownie odbędzie się to przy współpracy z Fundacją Młodzi Młodym, która utworzyła dla naszego klubu subkonto. Będzie na nie trafiało półtora procenta podatku od tych osób, które wpiszą w zeznaniu rocznym nasze stowarzyszenie jako beneficjenta pomocy.

  Chcąc przekazać jeden procent podatku, należy w picie rocznym podać numer KRS 0000270261, kwotę zaokrągloną do pełnych dziesiątek groszy oraz cel szczegółowy czyli Klub Sportowy Koziołek Poznań 403.

  Serdecznie dziękujemy tym, którzy zdecydują się nam zaufać i pomóc. W działalności organizacji takich jak Klub Sportowy Koziołek Poznań liczy się każda złotówka!


 • 09.01.2024

  W najbliższą sobotę, 13 stycznia, o godzinie 9:00 rozegramy miniturniej na hali sportowej w Czerwonaku przy ulicy Leśnej 6. Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 8:45. Powołani są wszyscy zawodnicy obecni na poniedziałkowym i czwartkowym treningu.


 • 15.12.2023

  W najbliższą niedzielę, 17 grudnia, o godzinie 16:00, odbędzie się Klubowa Gwiazdka KS Koziołek Poznań. Miejscem naszego spotkania, które po raz kolejny organizujemy wspólnie ze sponsorem klubu, firmą Marathon International, będzie aula Collegium Da Vinci. Jej gmach znajduje się przy ulicy Tadeusza Kutrzeby. Dla wszystkich naszych zawodników, ich rodziców, kibiców naszego klubu, obecność obowiązkowa! Zapraszamy! Więcej szczegółów na stronie głównej.


 • 09.11.2023

  W niedzielę, 17 grudnia, o godzinie 16:00, odbędzie się Klubowa Gwiazdka KS Koziołek Poznań. Miejscem naszego spotkania, które po raz kolejny organizujemy wspólnie ze sponsorem klubu, firmą Marathon International, będzie aula Collegium Da Vinci. Jej gmach znajduje się przy ulicy Tadeusza Kutrzeby. Poprzednie spotkania, organizowane kilka lat temu w tym miejscu, były bardzo udane. Liczymy, że tym razem będzie podobnie!

  W pierwszym tygodniu ferii, w dniach od 12 do 16 lutego 2024, odbędą się Piłkarskie Półkolonie z KS Koziołek Poznań. Więcej szczegółów oraz koszty, można znaleźć w sekcji dla zawodnika, w zakładce dotyczącej półkolonii.

  Rozpoczęliśmy pracę nad przyszłorocznymi terminami obozów letnich. Nasze zgrupowanie odbędzie się w dniach od 12 do 18 sierpnia 2024 roku. Więcej szczegółów tego wyjazdu oraz koszty, można znaleźć w sekcji dla zawodnika, w zakładce dotyczącej obozów.


 • 25.10.2023

  W najbliższą niedzielę, 29 października, o godzinie 12:00, rozegrany zostanie miniturniej piłkarski. Mecze odbędą się na boisku przy ulicy Gdańskiej 1 w Poznaniu. Zbiórka jest zaplanowana została na godzinę 11:45. Obowiązuje czarna koszulka, czarne spodenki, żółte getry oraz woda. W przypadku nieobecności prośba o poinformowanie trenera.


sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner