Newsy

Komplet punktów zespołów rocznika 2009 22.06.2022

Komplet punktów zespołów rocznika 2009

Zespoły młodzików zmierzyły się z Orlikiem Poznań i MKS Trzemeszno.

Bardzo dobry mecz rozegraliśmy w III lidze. Mimo starań przeciwnika, tego dnia wychodziło nam sporo i udawało nam się to zamienić na gole. Cieszy przede wszystkim kultura gry i umiejętności indywidualne zawodników. Już do przerwy prowadziliśmy 4:0. Po zmianie stron dorzuciliśmy kolejne trafienia. Szkoda, że w doliczonym czasie pozwoliliśmy sobie strzelić bramkę. Cztery gole dla naszej drużyny strzelił Mikołaj Szymczak, dwa Maciej Rybak, po jednym trafieniu zanotowali Maurycy Śliwicki oraz Mikołaj Herman. Na słowa uznania zasługuje broniący tego dnia Przemysław Gewiss.

Tego samego popołudnia zmierzyliśmy się z zespołem z Trzemeszna. Spotkanie ułożyło się dla nas idealnie. Już po trzech minutach i dwóch golach Alexa Ziółkowskiego, prowadziliśmy 2:0! Jeszcze przed zmianą stron, głową z rzutu rożnego, gola zdobył Adam Bartłomiejczak. W drugiej połowie gra wyglądała podobnie. Szans było więcej. Trzy z nich wykorzystali Jakub Figaszewski, Kuba Księżnik oraz Filip Wieczorek. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 6:0.

Do zakończenia intensywnej wiosny zostało nam jedno spotkanie. W piątek zagramy na wyjeździe z Jurandem Koziegłowy. Liczymy na udane zakończenie sezonu!