Newsy

Kolejne dwa spotkania rocznika 2009 13.06.2022

Kolejne dwa spotkania rocznika 2009

Zespół młodzika starszego KS Koziołek Poznań rozegrał w miniony weekend dwa ligowe spotkania.

Zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Gromu Plewiska oraz na własnym boisku z Liderem Swarzędz.

Pojedynek w III lidze z drużyną z Plewisk był spotkaniem o utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli. Do końca rywalizacji mieliśmy dwa mecze. Niestety, tego dnia nie potrafiliśmy zaprezentować pełni swoich umiejętności. Na domiar złego popełniliśmy sporo błędów indywidualnych, które skutkowały straconymi bramkami. Do przerwy przegrywaliśmy 0:4. Liczyliśmy, że po zmianie stron nasza gra ulegnie zmianie. Tak się nie stało. Mieliśmy kilka okazji do zdobycia gola, ale żadnej z nich niestety nie udało się wykorzystać. Przeciwnik dorzucił dwa trafienia i mecz zakończył się wysoką porażką naszej drużyny. Szkoda, bo wydaje się, że mogliśmy powalczyć o więcej. Byliśmy nie tylko źle zorganizowani, ale też popełnialiśmy sporo błędów indywidualnych.

Wiele obiecywaliśmy sobie po rewanżu z drużyną UKS Lider Swarzędz. Pierwsze spotkanie zakończyło się wysoką porażką naszej drużyny. Początek spotkania był wyrównany, choć to przeciwnik dłużej utrzymywał się przy piłce. Pierwsze trafienie, po  nieudanym otwarciu gry, zanotowali przeciwnicy. Na szczęście dobrze na tę bramkę zareagowaliśmy i szybko odrobiliśmy straty. Po uderzeniu Antoniego Małeckiego przeciwnicy sami skierowali piłkę do własnej bramki. Niestety, jeszcze przed przerwą straciliśmy drugiego gola i na przerwę schodziliśmy przegrywając 1:2. Po zmianie stron gra toczyła się przede wszystkim w środkowej strefie boiska. Na minutę przed końcem spotkania Kuba Księżnik miał bardzo dobrą okazję do wyrównania, ale niestety bramkarz gości okazał się lepszy.

Dwa przeciętne w naszym wykonaniu mecze mogą być tylko motywacją przed ostatnimi spotkaniami tej wiosny. W III lidze zagramy na własnym boisku z UKS Orlik Poznań. W II lidze zostały nam dwa spotkania. Na własnym boisku zmierzymy się z drużyną MKS Trzemeszno, a na koniec na wyjeździe z Jurandem Koziegłowy. Trzymajcie kciuki!

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner