Newsy

Derbowy pojedynek młodzików 14.09.2022

Derbowy pojedynek młodzików

Zespół młodzików Poznań zmierzył się w swoim drugim meczu ligowym z Przemysławem Poznań.

Nasza drużyna była zmotywowana, by po zeszłotygodniowej porażce, tym razem zdobyć komplet punktów.

Dobrze zorganizowany zespół Przemysława od początku starał się narzucić swoje warunki gry. My dobrze się broniliśmy, ale po jednym z rzutów rożnych straciliśmy gola. Niestety, rywal przed przerwą dorzucił drugie trafienie, na które nie potrafiliśmy odpowiedzieć. W drugiej połowie staraliśmy się wykorzystać strefy boczne. Liczyliśmy na przyspieszenie naszej gry i więcej okazji bramkowych. Jedną z takich okazji, po podaniu Franciszka Springera, wykorzystał Szymon Krzyżaniak. Kiedy wydawało się, że możemy powalczyć o remis, przeciwnik, w doliczonym czasie, wykorzystał zamieszanie po jednym z rzutów rożnych i zdobył gola na 3:1.

Nasza drużyna, mimo porażki, zasługuje na wyróżnienie. Cieszy postawa i zaangażowanie zespołu. Szkoda, że nie udało nam się stworzyć więcej okazji do zdobycia gola. Szansa do rehabilitacji już w najbliższą niedzielę, kiedy zagramy, na własnym boisku z drużyną Red Box Suchy Las. Powodzenia!