Baner
Baner
Baner
Baner

Tabela - Seniorzy

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • ORKAN POMPA TEAM JAROSŁAWIEC
  • 13
  • 11
  • 35
  • 0
    2.
  • team_logo
  • ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA
  • 13
  • 10
  • 31
  • 0
    3.
  • team_logo
  • LAS PUSZCZYKOWO
  • 13
  • 10
  • 30
  • 0
    4.
  • team_logo
  • LOTNIK POZNAŃ
  • 13
  • 0
    8
  • 24
  • 0
    5.
  • team_logo
  • LECHIA KOSTRZYN II
  • 13
  • 0
    8
  • 24
  • 0
    6.
  • team_logo
  • KOTWICA KÓRNIK II
  • 13
  • 0
    7
  • 23
  • 0
    7.
  • team_logo
  • KOSYNIER SOKOŁOWO
  • 13
  • 0
    7
  • 21
  • 0
    8.
  • team_logo
  • WKS OWIECZKI
  • 13
  • 0
    6
  • 20
  • 0
    9.
  • team_logo
  • PIAST ŁUBOWO
  • 13
  • 0
    5
  • 15
  • 10.
  • team_logo
  • ORLIK MIŁOSŁAW
  • 13
  • 0
    4
  • 13
  • 11.
  • team_logo
  • PRZEMYSŁAW POZNAŃ II
  • 13
  • 0
    4
  • 13
  • 12.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 13
  • 0
    2
  • 0
    8
  • 13.
  • team_logo
  • VITCOVIA WITKOWO
  • 13
  • 0
    2
  • 0
    7
  • 14.
  • team_logo
  • KS ŁOPUCHOWO
  • 13
  • 0
    1
  • 0
    3

Najbliższy mecz

23.03.2024 r. (sb) godz. 00:00

Klasa A "Proton" Grupa 4
14 kolejka
POZOSTAŁO:
0
miesięcy
24
dni
16
godzin
50
minut


Ostatni mecz

19.11.2023 r. (nd) godz. 14:05
Gdańska 1, Poznań-Nowe Miasto
Klasa A "Proton" Grupa 4
13 kolejka

Tabela - 2006

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • AP OBORNIKI
  • 10
  • 0
    8
  • 24
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 10
  • 0
    5
  • 15
  • 0
    3.
  • team_logo
  • AP TALENTY POZNAŃ
  • 10
  • 0
    4
  • 14
  • 0
    4.
  • team_logo
  • NIELBA WĄGROWIEC
  • 10
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    5.
  • team_logo
  • UKS FAIR-PLAY ZŁOTÓW
  • 10
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    6.
  • team_logo
  • AP BŁĘKITNI OWIŃSKA
  • 10
  • 0
    3
  • 10

Ostatni mecz

04.11.2023 r. (sb) godz. 10:00
Kościuszki 59, Wągrowiec
I liga wojewódzka A2 Junior "PROTON" Grupa 1
10 kolejka

Tabela - 2007

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • UNIA SWARZĘDZ
  • 14
  • 13
  • 40
  • 0
    2.
  • team_logo
  • NOTEĆ CZARNKÓW
  • 14
  • 0
    9
  • 28
  • 0
    3.
  • team_logo
  • POZNAŃSKA 13
  • 14
  • 0
    8
  • 25
  • 0
    4.
  • team_logo
  • AP REISSA POZNAŃ
  • 14
  • 0
    7
  • 24
  • 0
    5.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 14
  • 0
    5
  • 19
  • 0
    6.
  • team_logo
  • SF LUBOŃ
  • 14
  • 0
    3
  • 10
  • 0
    7.
  • team_logo
  • SPN SZAMOTUŁY
  • 14
  • 0
    2
  • 0
    7
  • 0
    8.
  • team_logo
  • GES POZNAŃ II
  • 14
  • 0
    1
  • 0
    7

Ostatni mecz

12.11.2023 r. (nd) godz. 10:00
Gdańska 1, Poznań-Nowe Miasto
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "PROTON" Grupa 1
14 kolejka

Tabela - 2007 II

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • SUCHARY SUCHY LAS
  • 12
  • 12
  • 36
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ II
  • 12
  • 0
    8
  • 25
  • 0
    3.
  • team_logo
  • TALENT POZNAŃ
  • 12
  • 0
    5
  • 17
  • 0
    4.
  • team_logo
  • AS WRONKI
  • 12
  • 0
    5
  • 15
  • 0
    5.
  • team_logo
  • AP OBORNIKI
  • 12
  • 0
    5
  • 15
  • 0
    6.
  • team_logo
  • KORONA ZAKRZEWO
  • 12
  • 0
    4
  • 14
  • 0
    7.
  • team_logo
  • KŁOS GAŁOWO
  • 12
  • 0
    0
  • 0
    1

Ostatni mecz

19.11.2023 r. (nd) godz. 12:00
Gdańska 1, Poznań-Nowe Miasto
Poznań: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3
14 kolejka

Tabela - 2008

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • CONCORDIA MUROWANA GOŚLINA
  • 10
  • 0
    8
  • 24
  • 0
    2.
  • team_logo
  • AVIA KAMIONKI
  • 10
  • 0
    7
  • 21
  • 0
    3.
  • team_logo
  • POLONIA Środa Wlkp.
  • 10
  • 0
    5
  • 16
  • 0
    4.
  • team_logo
  • POLONIA ŚRODA WLKP. II
  • 0
    6
  • 0
    3
  • 0
    9
  • 0
    4.
  • team_logo
  • WIARA LECHA POZNAŃ
  • 10
  • 0
    4
  • 14
  • 0
    5.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 10
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    6.
  • team_logo
  • MARATOŃCZYK BRZEŹNO
  • 10
  • 0
    0
  • 0
    0

Ostatni mecz

05.11.2023 r. (nd) godz. 12:00
Gdańska 1, Poznań-Nowe Miasto
Poznań: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
10 kolejka

Tabela - 2009

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • KOTWICA KÓRNIK
  • 14
  • 11
  • 34
  • 0
    2.
  • team_logo
  • UNIA SWARZĘDZ II
  • 14
  • 10
  • 31
  • 0
    3.
  • team_logo
  • AP BŁĘKITNI OWIŃSKA
  • 14
  • 10
  • 30
  • 0
    4.
  • team_logo
  • LPFA POZNAŃ SKOKI WEŁNA
  • 14
  • 0
    7
  • 23
  • 0
    5.
  • team_logo
  • AKF POZNAŃ
  • 14
  • 0
    5
  • 16
  • 0
    6.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 14
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    7.
  • team_logo
  • VICTORIA WYSOGOTOWO
  • 14
  • 0
    4
  • 13
  • 0
    8.
  • team_logo
  • PIAST KOBYLNICA
  • 14
  • 0
    1
  • 0
    4

Ostatni mecz

14.11.2023 r. (wt) godz. 19:00
Ogrodowa 21, 62-035 Szczodrzykowo
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
13 kolejka

Tabela - 2009 II

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • GROM PLEWISKA
  • 12
  • 0
    8
  • 26
  • 0
    2.
  • team_logo
  • MEBLORZ SWARZĘDZ
  • 12
  • 0
    8
  • 25
  • 0
    3.
  • team_logo
  • STELLA LUBOŃ
  • 12
  • 0
    8
  • 24
  • 0
    4.
  • team_logo
  • AP TALENTY POZNAŃ
  • 12
  • 0
    7
  • 24
  • 0
    5.
  • team_logo
  • ORLIK POZNAŃ
  • 12
  • 0
    3
  • 11
  • 0
    6.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ II
  • 12
  • 0
    2
  • 0
    8
  • 0
    7.
  • team_logo
  • WARTA POZNAŃ (dz)
  • 12
  • 0
    0
  • 0
    2

Ostatni mecz

12.11.2023 r. (nd) godz. 18:10
Gdańska 1, Poznań-Nowe Miasto
Poznań: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3
14 kolejka

Tabela - 2010

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • POLONIA ŚRODA WLKP. II
  • 12
  • 11
  • 34
  • 0
    2.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 12
  • 0
    9
  • 28
  • 0
    3.
  • team_logo
  • AKF POZNAŃ
  • 12
  • 0
    7
  • 23
  • 0
    4.
  • team_logo
  • POLONIA ŚRODA WLKP. III
  • 12
  • 0
    7
  • 21
  • 0
    5.
  • team_logo
  • CLESCEVIA KLESZCZEWO
  • 12
  • 0
    3
  • 0
    9
  • 0
    6.
  • team_logo
  • SPARKS POZNAŃ
  • 12
  • 0
    3
  • 0
    9
  • 0
    7.
  • team_logo
  • LOTNIK POZNAŃ
  • 12
  • 0
    0
  • 0
    0

Ostatni mecz

12.11.2023 r. (nd) godz. 09:30
Sportowa 12, 63-000 Środa Wielkopolska
Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 7
14 kolejka

Tabela - 2011

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • UKS ORLIK MOSINA
  • 12
  • 0
    9
  • 27
  • 0
    2.
  • team_logo
  • AS CZEMPIŃ
  • 12
  • 0
    8
  • 26
  • 0
    3.
  • team_logo
  • SF LUBOŃ II
  • 12
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    4.
  • team_logo
  • LPFA LUBOŃ
  • 12
  • 0
    7
  • 22
  • 0
    5.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 12
  • 0
    7
  • 21
  • 0
    6.
  • team_logo
  • SPÓJNIA STRYKOWO
  • 12
  • 0
    1
  • 0
    4
  • 0
    7.
  • team_logo
  • MKS OLIMP POZNAŃ
  • 12
  • 0
    0
  • 0
    1
  • 0
    8.
  • team_logo
  • TALENT POZNAŃ I
  • 0
    0
  • 0
    0
  • 0
    0

Ostatni mecz

11.11.2023 r. (sb) godz. 14:10
Harcerska 5, 61-011 Poznań-Nowe Miasto
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7
14 kolejka

Tabela - 2012

  • Drużyna
  • M
  • W
  • Pkt.
  • 0
    1.
  • team_logo
  • PRZEMYSŁAW Poznań
  • 14
  • 10
  • 31
  • 0
    2.
  • team_logo
  • GKS DOPIEWO
  • 14
  • 10
  • 31
  • 0
    3.
  • team_logo
  • OLIMPIA PLEWISKA
  • 14
  • 10
  • 30
  • 0
    4.
  • team_logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • 14
  • 0
    9
  • 28
  • 0
    5.
  • team_logo
  • CANARINHOS SKÓRZEWO
  • 14
  • 0
    7
  • 23
  • 0
    6.
  • team_logo
  • KORONA ZAKRZEWO
  • 14
  • 0
    4
  • 12
  • 0
    7.
  • team_logo
  • VICTORIA WYSOGOTOWO II
  • 14
  • 0
    2
  • 0
    7
  • 0
    8.
  • team_logo
  • VICTORIA WYSOGOTOWO I
  • 14
  • 0
    0
  • 0
    2

Ostatni mecz

25.11.2023 r. (sb) godz. 10:00
Harcerska 5, 61-011 Poznań-Nowe Miasto
Poznań: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
12 kolejka

Drużyny - 2013

- grupa 48
  • team-logo
  • KS KORONA ZAKRZEWO
  • team-logo
  • AP WILKI DĄBRÓWKA
  • team-logo
  • KS KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ/OPALENICA
  • team-logo
  • AP TALENTY POZNAŃ
  • team-logo
  • AP FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ/LADIES DZ.

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-02 godz. 10.00
    Gospodarz: AP WILKI DĄBRÓWKA
    ul. Leśna 17, Palędzie
  • kolejka II
    2023-09-16 godz. 11.00
    Gospodarz: KS KORONA ZAKRZEWO
    ul. Długa 68, Zakrzewo
  • kolejka III
    2023-09-30 godz. 18:00
    Gospodarz: KS KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul.Harcerska 5, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-14 godz. brak
    Gospodarz: FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ/OPALENICA
  • kolejka V
    2023-10-28 godz. 16.00
    Gospodarz: AP TALENTY POZNAŃ
    ul. Harcerska 5, Poznań
  • kolejka VI
    2023-11-05 godz. 9.00
    Gospodarz: AP FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ/LADIES DZ.
    ul. Wypoczynkowa 93, Baranowo

Drużyny - 2014

- grupa 35
  • team-logo
  • POZNANIAK POZNAŃ
  • team-logo
  • KS CANARINHOS SKÓRZEWO
  • team-logo
  • KS KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • UKS AMP POZNAŃ

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-03 godz. 16.00
    Gospodarz: POZNANIAK POZNAŃ
    ul. Harcerska, Poznań
  • kolejka II
    2023-09-17 godz. brak
    Gospodarz: KS CANARINHOS SKÓRZEWO
    brak
  • kolejka III
    2023-10-01 godz. 18:00
    Gospodarz: KS KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul.Gdańska 1, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-15 godz.
    Gospodarz: UKS AMP POZNAŃ
  • kolejka V
    2023-10-29 godz. 12:00
    Gospodarz: POZNANIAK POZNAŃ
    ul. Harcerska, Poznań
  • kolejka VI
    2023-11-05 godz. 12.30
    Gospodarz: KS CANARINHOS SKÓRZEWO
    ul. Kozierowskiego, Skórzewo

Drużyny - 2015

- grupa 39
  • team-logo
  • LIDER SWARZĘDZ
  • team-logo
  • VICTORIA WYSOGOTOWO
  • team-logo
  • KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • MEBLORZ SWARZĘDZ
  • team-logo
  • AP FUN. REISSA POZNAŃ

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-02 godz. 13.00
    Gospodarz: LIDER SWARZĘDZ
    Zalasewo
  • kolejka II
    2023-09-16 godz. 14.00
    Gospodarz: VICTORIA WYSOGOTOWO
    ul. Długa 2, Wysogotowo
  • kolejka III
    2023-10-01 godz. 18:00
    Gospodarz: KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul.Gdańska 1, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-14 godz. 11.30
    Gospodarz: MEBLORZ SWARZĘDZ
    ul. Mielżyńskiego 3a, Swarzędz
  • kolejka V
    2023-10-28 godz. 11.00
    Gospodarz: AP FUN. REISSA POZNAŃ
    ul. Wypoczynkowa 93, Baranowo
  • kolejka VI
    2023-11-12 godz. 8.00
    Gospodarz: KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul. Gdańska 1, Poznań

Drużyny - 2016

- grupa 30
  • team-logo
  • AP REISSA POZNAŃ
  • team-logo
  • LPFA ZG 2016
  • team-logo
  • KS KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • WARTA POZNAŃ
  • team-logo
  • WARTA POZNAŃ II
  • team-logo
  • LPFA ZG 2016 II

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-10 godz. 14.30
    Gospodarz: LPFA ZG 2016
    ul. Bułgarska 17, Poznań
  • kolejka II
    2023-09-24 godz. 9.00
    Gospodarz: AP REISSA POZNAŃ
    ul. Łozowa 77, Poznań
  • kolejka III
    2023-10-08 godz. 10.00
    Gospodarz: WARTA POZNAŃ
    ul. Droga Dębińska 12, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-21 godz. 16.00
    Gospodarz: WARTA POZNAŃ II
    ul. Droga Dębińska 12, Poznań

Drużyny - 2017

- grupa 21
  • team-logo
  • AP BŁĘKITNI OWIŃSKA III
  • team-logo
  • PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY
  • team-logo
  • AP FUN. PIOTRA REISSA POZNAŃ
  • team-logo
  • KS KOZIOŁEK POZNAŃ
  • team-logo
  • SSNC MEBLORZ SWARZĘDZ
  • team-logo
  • AP BŁĘKITNI OWIŃSKA IV

Terminarz

  • kolejka I
    2023-09-10 godz. 10.00
    Gospodarz: AP BŁĘKITNI OWIŃSKA III
    ul. Poprzeczna 12, Owińska
  • kolejka II
    2023-09-23 godz. 13:00
    Gospodarz: PSS JUNIOR KOZIEGŁOWY
    ul.Św Wojciecha, Orlik, Koziegłowy
  • kolejka III
    2023-10-08 godz. 8.30
    Gospodarz: KS KOZIOŁEK POZNAŃ
    ul. Gdańska 1, Poznań
  • kolejka IV
    2023-10-21 godz. 11.00
    Gospodarz: SSNC MEBLORZ SWARZĘDZ
    os. Mielżyńskiego 3, Swarzędz
Baner
Baner
Baner
Baner
sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner