Newsy

Zwycięstwo z TPS Winogrady 17.06.2022

Zwycięstwo z TPS Winogrady

W minioną sobotę zespół rocznika 2005 rozegrał przedostatnie spotkanie ligowe.

Tym razem, ostatni raz w tym sezonie w roli gospodarza, podejmowaliśmy zespół TPS Winogrady. Spotkanie odbywało się o godzinie 20:00 przy sztucznym oświetleniu, co było dodatkową atrakcją.

Pierwsza część meczu zaczęła się dość spokojnie. Od pierwszej minuty na boisku mogliśmy oglądać Stanisława Frąckowiaka, dla którego był to pierwszy mecz w wyjściowej jedenastce. I to właśnie ten zawodnik wyprowadził nasz zespół na prowadzenie w 20 minucie. Stanisław po indywidualnej akcji prawą stroną zszedł z piłką do środka i strzałem lewą nogą z linii szesnastego metra umieścił piłkę pod poprzeczką, nie dając szans bramkarzowi na interwencję. Warto dodać, że było to debiutanckie trafienie tego zawodnika w meczu ligowym. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Druga połowa to już absolutna dominacja naszego zespołu. Stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji bramkowych i co najważniejsze, trafialiśmy do siatki przeciwnika. W 57 minucie po faulu na Patryku Kuraszu rzut karny pewnie wykorzystał Maciej Bauer. W 66 minucie świetny kontratak naszego zespołu na bramkę zamienił Adrian Sobala. W 72 minucie indywidualną akcję pewnie wykończył Patryk Kurasz. Kolejne trafienia miały miejsce w 87 i 88 minucie za sprawą Adriana Sobali i Arkadiusza Janickiego. Przy obu tych trafieniach asystował Janek Radecki.

Ostatecznie wygrywamy 6:0 i w świetny sposób żegnamy się z grą na własnym boisku w tym sezonie. Do końca pozostało nam już tylko jedno spotkanie z Mieszkiem Gniezno w najbliższą niedzielę. Trzymajcie kciuki.