Newsy

Zwycięstwo Juniorów Młodszych B1 31.05.2022

Zwycięstwo Juniorów Młodszych B1

W minioną sobotę juniorzy młodsi B1 rozegrali drugie z serii spotkań rewanżowych w rundzie wiosennej.

Tym razem w roli gospodarza podejmowaliśmy zespół Unii II Swarzędz. Pierwsze spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 3:0. Pierwsza połowa była dość bezbarwna i zakończyła się bezbramkowo. Duży wpływ na to miały trudne warunki atmosferyczne. Silny wiatr i momentami rzęsisty deszcz nie ułatwiały zadania obu zespołom.

Druga odsłona meczu rozkręciła się wraz z polepszeniem się warunków atmosferycznych. Wiatr ustał, a zza chmur wyszło słońce. Od tego czasu oba zespoły zaczęły grać odważniej i ofensywniej. W 60 minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie za sprawą bramki Maksa Chomicz, który wykorzystał podanie Janka Radeckiego z rzutu wolnego. 4 minuty później goście doprowadzili do wyrównania, skutecznie kończąc akcję zespołową. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać. W 67 minucie ponownie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Janka Szymańskiego, a 3 minuty później prowadzenie to podwyższył Maciej Bauer. Wynik meczu został ustalony w doliczonym czasie, a na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Janicki.

Mimo słabszej pierwszej połowy, nasz zespół potrafił odmienić swoją grę i zagrać przede wszystkim bardzo skutecznie w drugiej. Cieszą kolejne punkty, ale wiemy również, że czeka nas sporo pracy, żeby dobre rezultaty osiągnąć również w trzech ostatnich meczach. Trzymajcie kciuki.
__________________________________
Koziołek Poznań - Unia II Swarzędz 4:1 (0:0)
Gole: M. Chomicz, J. Szymański, M. Bauer, A. Janicki
Skład: J. Zimlak, M. Paszkowski, J. Szymański, J. Wojciechowski, L. Oelschlegel (46' S. Skorupski), A. Sobala (46' J. Radecki), P. Kurasz (85' A. Janicki), M. Bauer (82' F. Berliński, M. Nowak (75' J. Lis), M. Chomicz, A. Taciak (80' S. Frąckowiak oraz J. Kwiecień

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner