Newsy

Ważne zwycięstwo zespołu rocznika 2006 04.05.2022

Ważne zwycięstwo zespołu rocznika 2006

W sobotę, 30 kwietnia, Juniorzy Młodsi B2 zagrali ważny mecz z drużyną SKS Poznańskiej 13.

Od początku spotkania to goście dłużej utrzymywali się przy piłce, lecz nie wynikały z tego klarowne sytuacje pod naszą bramką, dzięki dobrze spisującej się linii obrony oraz pomocy. W pierwszej połowie mieliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych - w najlepszej z nich bramkarz gości powstrzymał strzał Karola Topolskiego. Gra w pierwszej części toczyła się głównie w środkowym sektorze boiska.

Drugą połowę zaczęliśmy w najlepszy możliwy sposób, czyli od zdobycia bramki. Podanie Filipa Nowackiego wykorzystał Kajetan Mielcarek. Po zdobytej bramce wiedzieliśmy, że goście zaatakują większą liczbą zawodników, co z kolei nam stworzy szansę na wyprowadzenie kontrataków. Po jednym z nich i indywidualnej akcji Adriana Taciaka wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie. Do końca meczu wynik nie już uległ zmianie, mimo kilku dogodnych okazji. Najlepsze z nich mieli Jakub Kruszwicki i Jakub Rajkowski.

Duże brawa i słowa uznania za bardzo dobrą grę w obronie i niedopuszczenie gości do żadnej klarownej sytuacji należą się na pewno każdemu z zawodników.

Już w najbliższą sobotę zmierzymy się o 10.00 w Sielinku z AP Reissa Poznań.

Koziołek Poznań - SKS 13 Poznań 2:0 (0:0)

Gole: K. Mielcarek, A. Taciak

Skład: K. Pyszny - M. Wybieralski, L. Szeszuła, K. Konieczny, J. Kasprzak (88’ A. Janicki), K. Mielcarek, S. Górny (70’ Taciak), F. Mielcarek (50’ F. Pawłowski), F. Nowacki, K. Topolski (60’ J. Kruszwicki), J. Rajkowski (90’ K. Cupiał)

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner