Newsy

Udany turniej rocznika 2014 13.09.2022

Udany turniej rocznika 2014

W sobotę nasz zespół rywalizował w turnieju organizowanym przez Piast Kobylnica w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Graliśmy systemem gry każdy z każdym w 15-minutowych meczach.

Zmagania rozpoczęliśmy od trudnego pojedynku z Tarnovią Tarnowo  Podgórne. Mecz był wyrównany we wczesnej fazie, ale po kilku nieskutecznych atakach to drużyna przeciwna strzeliła pierwszą bramkę. Kolejne minuty wyglądały podobnie. Nieskuteczne ataki naszej drużyny, za to bardzo dobra organizacja gry i przejście z fazy bronienia do atakowania przez naszych rywali. W tym spotkaniu musieliśmy zatem uznać wyższość rywala. Można powiedzieć, że już standardowo  pierwsze spotkanie jest dla naszej drużyny jak kubeł zimnej wody, a po nim zaczynamy grać na naszym optymalnym poziomie.

Kolejne spotkania były zdecydowanie bardziej widowiskowe oraz skuteczne. Podczas rywalizacji z dwoma drużynami Piasta Kobylnica, TPS-em Winogrady oraz AS Orlik Kaźmierz nasz zespół nie stracił żadnej bramki, notując kilkanaście trafień i wygrywając pozostałe cztery spotkania. Od drugiego meczu nasi zawodnicy prezentowali się naprawdę dobrze, szybko reagowali na sytuacje boiskowe i skutecznie kończyli akcje pod bramką przeciwnika.

Takie występy pozwalają z pewnością optymistycznie patrzeć w przyszłość i motywują do realizowania kolejnych celów treningowych.

 

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner