Newsy

Turniej rocznika 2014 14.06.2022

Turniej rocznika 2014

Dużo pozytywnych emocji dostarczyły niedzielne zmagania żaków młodszych.

Minionej niedzieli zorganizowaliśmy turniej WZPN, w którym wzięły udział zespoły Orlika Poznań, Poznaniaka FC, Talentu Poznań oraz dwie nasze ekipy. Mimo wakacyjnej pogody, tempo rozgrywania  spotkań i zaangażowanie zawodników były bardzo wysokie. System rywalizacji polegał na rozegraniu spotkań każdy z każdym na dwóch boiskach równocześnie. Tego dnia każda z drużyn rozegrała zatem cztery 16 minutowe mecze z tylko jedną pauzą w grze, co daje nieco ponad godzinę sportowej rywalizacji.

Wszystkie spotkania były bardzo wyrównane i obfitowały w dużą liczbę strzelonych goli. Nasz zespół wystawił dwie drużyny do rywalizacji. Jedna w kolorze żółtym, druga natomiast występowała w czarnych koszulkach. Każdy z zawodników spor czasu spędził na boisku. Zespół żółty tego dnia okazał się niepokonany i wygrał wszystkie cztery spotkania. Cała nasza ekipa pokazała spore umiejętności, ale szczególnie skuteczni byli tego dnia bracia Miłosz i Bartosz Gniatkowscy. Drużyna czarnych rywalizowała z nieco mniejszym szczęściem, wygrywając jedno spotkanie, a jedno remisując. Cała drużyna prezentowała się bardzo solidnie, niestety czasami brakowało nam nieco lepszej skuteczności pod bramką rywali.

Za weekendową rywalizację trzeba pochwalić wszystkich zawodników. Zarówno za zaangażowanie, chęć do gry, jak i stworzenie mnóstwa sytuacji bramkowych. Każdy kto był obecny na turnieju czuł niesamowite emocje związane ze strzelonymi bramkami lub świetnymi interwencjami bramkarzy w tym turnieju. Brawo!

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner