Newsy

Porażka seniorów z KS Gminy Brodnica Manieczki 18.05.2022

Porażka seniorów z KS Gminy Brodnica Manieczki

Pomimo długich fragmentów dobrej gry, starcie z wyżej notowanym zespołem KS Gminy Brodnica Manieczki zakończyło się wynikiem 1:3.

Ponownie szwankowała skuteczność. Mecz rozpoczęliśmy dobrze, stwarzając sobie dwie dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia. Niestety, po dwóch indywidualnych błędach straciliśmy bramki i do przerwy przegrywliśmy 0:2. Kluczowy okazał się czas pomiędzy 34 a 42 minutą, kiedy skutecznością popisał się napastnik drużyny gości.

W drugiej połowie byliśmy zespołem piłkarsko lepszym. W 50 minucie Kamil Mikulski uderzył z rzutu wolnego tuż pod porzeczkę, ale bramkarz rywali wybronił ten strzał, jednak sprytem w polu karnym po raz kolejny wykazał się Bartosz Augustyniak, zdobywając z najbliższej odległości bramkę kontaktową. W 75 minucie popełniliśmy jednak kolejny błąd, tracąc bramkę na 1:3.

Mimo niekorzystnego wyniku i licznych absencji spowodowanych kartkami oraz kontuzjami, zaprezentowaliśmy się poprawnie, nie wystarczyło to jednak, by zdobyć choćby punkt. Do końca sezonu zostało nam 6 meczów. Najbliższe spotkanie już w niedzielę, o godzinie 12.00 z zespołem KS Fałkowo na wyjeździe. Trener Janicki wierzy w swoich zawodników i jest przekonany co do tego, że końcówka sezonu będzie należała do nas.
____________________________________
Koziołek Poznań - KS Gminy Brodnica Manieczki 1:3 (0:2)
Gol: B. Augustyniak
Skład. M. Sztulpa, M Kowalski, D. Jasiak, T. Puchalski (65' J. Jaśkowiak), A. Winter (46' E. Bartkowiak), F. Kołaczyk, M. Staniewski (85' J. Brylewski), A. Ścigałło, T. Depa, K. Mikulski, B. Augustyniak

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner