Newsy

Porażka juniorów młodszych B1 z Mieszkiem Gniezno 20.05.2022

Porażka juniorów młodszych B1 z Mieszkiem Gniezno

W minioną niedzielę zespół rocznika 2005 rozgrywał ligowy mecz na szczycie I ligi okręgowej juniorów młodszych B1. Na własnym boisku podejmowaliśmy Mieszka Gniezno.

Mecz rozpoczął się dość spokojnie, oba zespoły sprawdzały siebie nawzajem, a gra toczyła się przede wszystkim w środkowym sektorze boiska. Później do głosu bardziej zaczęli dochodzić goście. W 28 minucie wyszli oni na prowadzenie, choć trzeba przyznać, że w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Minutę później było już 2:0, gdyż przeciwnicy skorzystali z naszej nerwowości wynikającej z pierwszej bramki. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

Po przerwie chcieliśmy jak najszybciej zdobyć bramkę kontaktową. Taką okazję miał Adrian Taciak, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem górą był golkiper gości. W kolejnych minutach to nasi przeciwnicy stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych. Jedną z nich wykorzystali w 61 minucie. Końcówka meczu była bardzo nerwowa z dużą liczbą fauli z obu stron. W tym zamieszaniu jednak udało nam się zdobyć bramkę na 1:3 w 88 minucie za sprawą Maksa Chomicza.

Mimo że był to mecz na szczycie to nasz zespół zagrał tym razem słabsze spotkanie. Jest sporo aspektów w naszej grze, które musimy poprawić, żeby od następnego meczu wrócić na właściwe tory. Pamiętamy, że ta runda to swego rodzaju maraton, a nie bieg sprinterski i wszystko jeszcze może się zdarzyć. Pracujemy dalej. Trzymajcie kciuki!
_______________________________________
Koziołek Poznań - Mieszko Gniezno 1:3 (0:2)
Gol: M. Chomicz
Skład: J. Kwiecień (46’ J. Zimlak), J. Lis (73’ A. Sobala), M. Nowak, M Bauer, M. Paszkowski, J. Wojciechowski, P. Kurasz, J Radecki (73’ S. Skorupski), A Taciak (85’ S. Frąckowiak), J. Szymański (65’ L. Oelschlegel), M. Chomicz

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner