Newsy

Pierwszy turniej WZPN rocznika 2013 14.09.2022

Pierwszy turniej WZPN rocznika 2013

Nasz zespół rozpoczął rywalizację w rozgrywkach WZPN.

W pierwszym turnieju wystąpiły poza nami Poznańska 13-stka, TPS Winogrady oraz zespół Victorii Wysogotowo. Rywalizacja była toczona systemem każdy z każdym, a mecze trwały 2x15 minut.

Dla zawodników był to pierwszy turniej kiedy mogli się sprawdzić w nowej dla nich po przejściu z kategorii żaka. I przyglądając się ich grze z boku można powiedzieć, że zaprezentowaliśmy się naprawdę nieźle, jak zawsze cechowało nas duże poświęcenie w walce o piłkę, a po każdym przejęciu w głowie mieli przede wszystkim myśl o strzeleniu gola! Co ostatecznie zaowocowało trzynastoma zdobytymi bramkami w trzech meczach.

Pierwszy mecz zagraliśmy z gospodarzami zawodów, czyli Victorią Wysogotowo, pokonując rywali 6:3.Kolejny mecz nie poszedł po naszej myśli i choć sytuacji było sporo to zabrakło nam wykończenia i ostatecznie z TPS Winogrady przegraliśmy 2:7. Za to meczem turnieju okazał się nasz pojedynek z  Poznańską 13-stką, który śmiało można nazwać rollercoasterem w którym padała bramka za bramką oraz kilkukrotnie zmieniał się zespół na prowadzeniu. Choć ostatecznie przegraliśmy 5:6 to postawa z tego meczu będzie nam służyła za przykład w dalszej części sezonu.
Warto na koniec także wspomnieć o Błażeju Kaźmierczaku, czyli zawodniku, który trenuje z nami od sierpnia, jednak podczas turnieju pokazał, że będzie wartościowym wzmocnieniem naszej ekipy.

Kolejny turniej zagramy 17 września o godzinie 12.00 przy ulicy Armii Krajowej 15. Zapraszamy

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner