Newsy

Ostatni mecz ligowy rocznika 2008 17.06.2022

Ostatni mecz ligowy rocznika 2008

W ostatniej kolejce ligowej zmierzyliśmy się z Patrią Buk.

W poprzednim spotkaniu przegraliśmy w Buku trzema bramkami, dlatego chcieliśmy tym razem zrewanżować się przyjezdnym.

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Po wrzucie z autu na połowie przeciwnika udało nam się wymienić parę podań, by następnie Bartosz Mielcarek pięknie dograł piłkę w pole karne do wbiegającego za linię obrońców Mikołaja Szymczaka. Ten otworzył wynik spotkania i po paru minutach rywalizacji prowadziliśmy 1:0. Mecz był dosyć wyrównany - zarówno my, jak i zespół gości tworzyliśmy akcje bramkowe. Dopiero na chwilę przed gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę spotkania padła kolejna bramka. Niestety, zabrakło w naszych szeregach nieco koncentracji i nasi rywale wyrównali stan spotkania na 1:1.

Po zmianie stron było niestety gorzej. Wysoka temperatura i mało możliwości zmian po naszej stronie sprawiały, że coraz trudniej nam się grało i momentami było widać brak sił. Spotkanie tak jak zaczęło się dobrze, to zakończyło się bardzo źle. Nie dość, że straciliśmy w dalszej części meczu dwie bramki to jeszcze poważnej kontuzji (złamanie ręki) doznał nasz pomocnik, Igor Kozłowski. Spotkanie zakończyło się porażką 1:3 i tym spotkaniem zamykamy bieżący sezon rozgrywkowy w ramach II ligi okręgowej.Na podsumowanie sezonu i analizę naszych spotkań przyjdzie czas, na pewno będziemy chcieli zacząć kolejny sezon zdecydowanie lepiej niż zakończyliśmy bieżący.