Newsy

Kolejny mecz Trampkarzy Starszych 16.09.2022

Kolejny mecz Trampkarzy Starszych

W sobotę 11 września Trampkarze Starsi podejmowali zespół Tarnovii Tarnowo Podgórne.

Po porażce w poprzednim spotkaniu ligowym naszym głównym celem na ten mecz było rozegranie  dobrych zawodów i poprawienie się w tych elementach, w których było widać niedociągnięcia.

Pierwsza połowa spotkania była dla nas dobra, choć przeciwnicy postawili twarde warunki od samego początku. Zespół gości miał nieco przewagi i kreował więcej dogodnych sytuacji, natomiast z dużym  zaangażowaniem broniliśmy się. Nie pozostawaliśmy dłużni i również  parę razy udało nam się zagrozić bramce Tarnovii. Goście wyszli co prawda szybko na prowadzenie, bo już w 8 minucie meczu, ale odrobiliśmy stan meczu równie szybko. W 17 minucie po pięknym  trafieniu Antka Wiczyńskiego z rzutu wolnego mogliśmy cieszyć się z  wyrównania.

Zeszliśmy na przerwę przy stanie 1:1 mając nadzieję, że druga część spotkania będzie równie udana. Niestety, w nasze szeregi wkradło się dużo nerwowości i brak koncentracji. Wynikiem tego była bramka w 65 minucie, którą Tarnovia zdobyła po strzale z rzutu karnego. Nie potrafiliśmy podnieść się po stracie bramki i niestety to nasi rywale dążyli do kolejnych bramek. Próbowaliśmy się zmobilizować i odpowiedzieć, ale nasze ataki były nieskuteczne. Błąd indywidualny w 74 minucie oraz podyktowany drugi rzut karny w 80 minucie ustaliły wynik spotkania na 1:4.

Można jednoznacznie stwierdzić, że czujemy wielki niedosyt i rozczarowanie z powodu rozmiaru porażki. Musimy natomiast podnieść głowy do góry i powalczyć o pierwsze punkty w kolejnych spotkaniach.

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner