Newsy

Dwa mecze drużyny rocznika 2007 16.06.2022

Dwa mecze drużyny rocznika 2007

W weekend nasz zespół rozegrał mecz ligowy z Clescevią Kleszczewo, a we wtorek sparing z Canarinhos Skórzewo.

Spotkanie ligowe rozpoczęło się dla nas bardzo dobrze. Po bramce samobójczej rywali objęliśmy prowadzenie. Dodało nam to pewności siebie i przejęliśmy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Efektem tego były kolejne dwa gole. Najpierw Grzegorz Wojciechowski sprytnie zachował się w zamieszaniu pod bramką rywali, a chwilę później celnym strzałem zza pola karnego Maksymilian Kurc podwyższył nasze prowadzenie. Bez wątpienia była to bardzo dobra część meczu w naszym wykonaniu.

W drugiej połowie gospodarze nieco śmielej zaatakowali naszą bramkę, a nam zaczęły się przytrafiać bardzo proste straty. Słabiej zagrali też środkowi obrońcy, którzy kilka razy reagowali zbyt nerwowo. Efektem tego były dwa gole dla rywali. Zdecydowanie zawodziła nas też skuteczność w polu karnym gospodarzy. Dwie świetne okazje sam na sam z bramkarzem zmarnowali Damian Krzywicki i Grzegorz Wojciechowski. Niewykorzystane sytuacje się zemściły i gospodarze dość nieoczekiwanie doprowadzili do remisu. Końcówka meczu - mimo wsparcia i cennych uwag rodziców ;) - nie zmieniła już wyniku.

Pod względem umiejętności piłkarskich prezentowaliśmy się w tym meczu lepiej od przeciwników. Zabrakło nam jednak nieco sprytu i doświadczenia, by umiejętności przełożyć na wygraną. Mimo wszystko, chłopcy włożyli w ten meczu dużo pracy i za to należą im się brawa.
_________________________________
Clescevia Kleszczewo - Koziołek Poznań 3:3
Gole: G. Wojciechowski, M. Kurc, gol samobójczy
Skład: B. Kazimor (H. Pachurka), M. Kurc (R. Piotrowski), G. Szuber, J. Tomelka, Ł. Gulik, K. Sroczyński, K. Siemek, M. Podskarbi, D. Krzywicki, J. Michalak, G. Wojciechowski

Galeria zdjęć
_______________________
We wtorek zmierzyliśmy się natomiast z Canarinhos Skórzewo. Mecz sparingowy miał być przede wszystkim okazją do sprawdzenia dwóch nowych zawodników, którzy wzmocnią nasz zespół od nowego sezonu oraz trzech chłopców z Ukrainy, którzy trenują z nami od kilku tygodni, ale nie mogą rywalizować w spotkaniach o punkty. Trzeba powiedzieć, że każdy z nich pokazał się z bardzo dobrej strony i z pewnością w nowym sezonie będą dla nas sporym wzmocnieniem.
_________________________________
Canarinhos Skórzewo - Koziołek Poznań 2:7

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner