Newsy

Dobry mecz juniorów młodszych B1 26.05.2022

Dobry mecz juniorów młodszych B1

W minioną niedzielę juniorzy młodsi B1 rozegrali pierwsze z serii spotkań rewanżowych w rundzie wiosennej.

Tym razem w roli gospodarza podejmowaliśmy zespół Victorii Wysogotowo. Pierwsze spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 3:1.

Nasz zespół wyszedł na boisko podrażniony porażką w poprzedniej kolejce, co było widać od samego początku meczu. W 7 minucie wyszliśmy na prowadzenia za sprawą bramki Adriana Taciaka, a 5 minut później prowadzenie podwyższył Maks Chomicz. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do nas, mieliśmy w niej jeszcze kilka sytuacji, ale brakowało w nich skuteczności. Raz nawet piłka znalazła się w siatce, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa rozpoczęła się spokojniej i oba zespoły próbowały stwarzać sobie sytuacje bramkowe, ale było ich jak na lekarstwo. Gra toczyła się przede wszystkim w środku boiska, gdzie przez większość czasu dominował nasz zespół i kontrolował spotkanie. Mimo kilku niezły okazji wynik jednak nie uległ już zmianie do ostatniej minuty.

Po słabszym meczu w poprzedniej kolejce, teraz zagraliśmy zdecydowanie lepiej. Cieszy dobra gra zespołu w defensywie i dominowanie w środku boiska. Pracujemy dalej na treningach, żeby w ostatnich czterech meczach tego sezonu zaprezentować się jak najlepiej.
__________________________________
Koziołek Poznań - Victoria Wysogotowo 2:0 (2:0)
Gole: A. Taciak, M. Chomicz
Skład: J. Zimlak, M. Paszkowski, M. Bauer (80' K. Cupiał), M. Nowak (88' J. Lis) J. Wojciechowski, J. Szymański, L. Oelschlegel, P. Kurasz (78' S. Skorupski), M. Chomicz (82' S. Frąckowiak), A. Sobala (62' J. Radecki), A. Taciak

Galeria zdjęć

sponsor strategiczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
sponsor techniczny
patron medialny
patron medialny
patron medialny
partner
partner
partner