Dwa mecze towarzyskie rozegrali w miniony weekend zawodnicy rocznika 2004.

W sobotę rano zmierzyliśmy się z drużyną juniorów młodszych B2 Trzynastki Poznań. Pierwsza część meczu należała do rywali, którzy byli lepsi od nas w każdym elemencie, stworzyli sobie więcej okazji strzeleckich i potrafili wykorzystać nasze błędy indywidualne i zespołowe. Druga część spotkania wyglądała natomiast odwrotnie - to my częściej przebywaliśmy na połowie Trzynastki, mieliśmy też sporo okazji strzeleckich. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną rywali 4:3. Trzy gole dla naszego zespołu strzelił Aleksander Bentkowski, ale na wyróżnienie zasłużył też tego dnia Jakub Kieliszewski.

W niedzielę rozegraliśmy mecz z Polonią Poznań. Lepiej od gości weszliśmy w to spotkanie, dokumentując to golem na 1:0 strzelonym przez Jakuba Kieliszewskiego, który wykończył dobrą akcję Mikołaja Sobczaka i Mikołaja Muszyńskiego. Polonia odpowiedziała golem wyrównującym kilkanaście minut później. Przed przerwą dwa razy stanęliśmy przed szansą na zdobycie bramek z rzutów karnych, jedną z nich wykorzystał Jakub Kieliszewski, zatem na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 2:1. Drugą część meczu lepiej zaczęli goście, doprowadzając do wyrównania, jednak po chwili gola na 3:2 strzelił Mikołaj Muszyński. W kolejnych minutach mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki, jednak nie zamieniliśmy jej na gole i wynik nie uległ już zmianie.