W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


W minioną niedzielę na obiekcie przy ul. Gdańskiej drużyna rocznika 2007 wzięła udział w turnieju organizowanym przez nasz klub.

W rozgrywkach wzięło udział 12 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. KS Koziołek Poznań reprezentowały drużyny Żółta i Czarna. Lepiej tego dnia spisywała się ekipa Żółtych, która w fazie grupowej wygrywała mecz za meczem, co dało nam ostatecznie pierwsze miejsce w grupie. Dzięki temu awansowaliśmy do półfinału turnieju, w którym ulegliśmy Orlikowi Poznań i ostatecznie zagraliśmy o 3. miejsce. W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się ze Szkółką Piłkarską Waldemara Przysiudy. Mimo wyrównanego spotkania, to my popełniliśmy błąd w obronie, co wykorzystał przeciwnik i dał zwycięstwo rywalom.

Zespół Czarnych miał mniej szczęścia i po fazie grupowej musiał zadowolić się o grą o miejsca 9 do 12 - w drugiej fazie rozgrywek przegraliśmy jednak dwa spotkania i zakończyliśmy zmagania na 12. lokacie.

Gratulacje i podziękowania za sportowa walkę dla wszystkich uczestników. Cieszy fakt, że z tygodnia na tydzień wyciągamy wnioski i poprawiamy naszą grę. Na pewno pozwoli nam to w pełni przygotować się do sezonu ligowego.


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen