W pierwszych latach przygody z piłką nożną, dużo ważniejsze jest zrozumienie samych dzieci niż futbolu!


Zima to tradycyjnie dla naszych zespołów czas turniejów i wyjazdów zagranicznych. W minionych latach wielokrotnie odwiedzaliśmy zaprzyjaźnione kluby z Niemiec i Szkocji. Tym razem piłkarska przygoda czeka chłopców urodzonych w roku 2010.

Już trzeci rok z rzędu, na zaproszenie SC Schwarzenbek, udział w Nikolausturnier weźmie drużyna KS Koziołek Poznań. Naszych dwudziestu zawodników czeka ciekawy sprawdzian. Turniej organizowany pod Hamburgiem od lat ma wysoki poziom sportowy. Impreza trwa dwa dni. W sobotę rywalizować będziemy w grupach eliminacyjnych, w niedzielę finałowych.

Po raz pierwszy organizujemy taki wyjazd wspólnie z innym poznańskim klubem. Na wycieczkę zaprosiliśmy zaprzyjaźniony z nami UKS Orlik Poznań. To nie pierwsza wspólna inicjatywa i z pewnością nie ostatnia!

Do Hamburga pojedziemy już w piątek rano, by po południu dotrzeć do wspaniałego świata makiet w Miniatur Wunderland. Po noclegu w szkole, czeka nas pierwszy dzień rywalizacji. Wzorem ubiegłego roku zagramy dwiema drużynami. Zespół czarny rywalizować będzie z drużyną Hamburger SV, USC Paloma, SC Sperber, SV Uhlenhorst i Eimbutteler Turnverein. Zespół żółty zagra przeciwko SC Buntekuh Lubeck, TSV Gudow, SV Uhlenhorst Adler, Rahlstedter Sport Club i gospodarzom czyli SC Schwarzenbek.

Bez względu na osiągnięte rezultaty, wyjazd do Hamburga będzie fantastyczną przygodą dla naszych zawodników. Takie turnieje i spotkania z zespołami zagranicznymi zawsze są dla zawodników nagrodą za regularne treningi. Nie inaczej będzie tym razem!


Jedenastka ZimyNabór 2015

Nabór 2014

Nabór 2013

Plakat KoziołekKluby Partnerskie


Centrum Medyczne DiagnosisCityZen